ارائه اطلاعات مهم درباره مهاجرت های غیر قانونی

اگر شما در فکر مهاجرت کردن هستید یا اگر درحال حاضر در مسیر راه هستید، پروژه مهاجرت می تواند به شما اطلاعات رایگان، قابل اعتماد و مهم ارائه دهد. ما می توانیم شما را درباره خطرات این سفرها و یا مسیرها آگاه سازیم، قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید، و همچنان ارائه معلومات درباره واقعیت های زندگی در کشورهای مقصد. همچنان ما می توانیم به شما برای دسترسی به اطلاعات، در مورد گزینه های مهاجرت قانونی، آموزش یا فرصت های تجاری که در نزدیکی کشور خودتان وجود دارند، کمک کنیم.

دسترسی به اطلاعات دقیق و قابل اعتماد درباره مهاجرت بسیار دشوار است. رسانه ها، قاچاقبران انسان و حتی افرادی که از جامعه خود شما هستند و قبلا مهاجرت کرده اند می توانند تصورات اشتباهی را از سفر و زندگی در یک کشور جدید به شما ارائه دهند. قاچاقچیان همواره برای بدست آوردن سود بیشتر دروغ می گویند. و آنچه که برای مهاجران پیش از این درست بود ممکن است امروز نادرست باشد – قوانین در کشورهای مقصد تغییر می کنند و مسیرها می توانند خطرناک تر شوند.

اگر شما قصد دارید مهاجرت کنید و یا درحال حاضر در مسیر راه هستید، مشاوران محلی ما می توانند حقایق و معلومات قابل اعتماد درباره مهاجرت اختیار شما بگذارند. این خدمات شامل مکالمات رو در رو و یا از طریق تلیفون می باشد، که در این مکالمات کارکنان ما می توانند به سوالات شما پاسخ دهند. این مکالمات همیشه به شکل محفوظ خواهد بود. ما همچنین از طریق صفحه فیس بوک خود اطلاعات آنلاین را ارائه می دهیم، و یا شما می توانید در جلسه های محلی اشتراک کنید، قبل از اینکه تصمیم نهایی در مورد مهاجرت اخد نمایید.

ما کی هستیم

هدف پروژه مهاجرت ارائه اطلاعات دقیق و کامل درباره مهاجرت های غیر قانونی است، که در نتیجه به افرادی که قصد مهاجرت دارند و یا مهاجرین بالقوه کمک کنیم تا یک تصمیم آگاهانه بگیرند. ما حقایق و اخبار جاری در مورد مهاجرت را در چند زبان، برای کسانی که در کشور خود هستند و یا در مسیر راه هستند، ارائه می دهیم.

ما از شبکه هایی استفاده می کنیم که دسترسی به آنها ساده تر می باشد و همچنان تأثیر گذاری آنها بر جوامع مهاجرین بیشتر است. این شبکه ها شامل تماس های تیلفونی می باشد که از طریق آن مهاجرین می توانند با یک کارشناس و یا مشاور مهاجرت به زبان خود صحبت کنند؛ یک ویب سایت که از طریق تلیفون های هوشمند می توانید به آن دسترسی پیدا کنید؛ رسانه های اجتماعی؛ و جلسات اطلاع دهی که در جوامع محلی برگزار می شوند. پروژه مهاجرت در آسیا، خاورمیانه، آفریقا و اروپا فعالیت دارد.